Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem Balneário Camboriú appartement van 88 m² heeft uitzicht over de zee en ligt binnen 5 minuten wandelafstand van het Almirante Tamandaréplein. Het appartement heeft wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Het 2-slaapkamer appartement is gelegen binnen het bereik van Galeria Municipal de Arte de Balneário Camboriú. Bovendien ligt de 2-badkamer accommodatie amper 250 meter afstand van de Avenida Atlantica. Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement ligt op 3 km van het Parque Unipraias Camboriu.
Het appartement heeft een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. In de accommodatie zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.
Dit appartement biedt een complete keuken met een koelkast en een oven voor uw gemak.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement?
De Avenida Atlantica en het Almirante Tamandaréplein behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement. - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement?
Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Pe Na Areia Na Av Atlantica 2 Quartos E Garagem appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 88 vierkante meters.